خدمات فن آور پلاستیک

انواع روش های قالب سازی

قالب سازی به عنوان یکی از صنایع مادر، جزء اقتصادی ترین منابع تکنولوژیک هر کشوری محسوب می گردد . قالب سازی دارای شاخه های متنوع صنعتی می باشد که به انواع روش های قالب سازی معروف است. صنعت قالب سازی در ایران دارای شاخه های مختلفی مانند قالب سازی پلاستیک، قالب سازی دایکاست، قالب سازی فلزی و… می باشد.

قالب سازی یا قالبسازی:

شاخه های  صنعت قالب سازی 

قالب سازی به عنوان یکی از صنایع مادر، جزء اقتصادی ترین منابع تکنولوژیک هر کشوری محسوب می گردد. قالب سازی دارای شاخه های متنوع صنعتی می باشد. شاخه های صنعت قالب سازی عبارتند از:

قالب سازی دایکاست
ساخت قالب دایکاست

۱- قالب سازی فلزی (سنبه ماتریس)
۲- قالب سازی پلاستیک
۳- قالب سازی لاستیک
۴- قالب سازی دایکست (تزریق آلومینیوم و سرب)
۵- قالب سازی دایکست (تزریق برنج و فولاد)
۶- قالب سازی فورج (گرم و سرد)
۷- قالب سازی ریژه (تزریق دستی آلومینیوم و سرب)
۸- قالب سازی اکستروژن (شلنگ ها و لوله های پلی اتیلن و مقاطع آلومینیومی)
۹- قالب سازی سانتریفیوژ (گریز از مرکز)

در حقیقت صنعت در بحث قالب سازی به تولید یک قالب (هر قالب با هر جنس و روش تولیدی) در اقتصاد یک کشور گفته می شود البته این صنعت قالب سازی باید بتواند برای گروهی که آن را راه اندازی کرده اند درآمدزا باشد. 

در ادامه مقالات این سایت در رابطه با ویژگی های قالب سازی، مراحل قالب سازی و سفارش قالب بیشتر صحبت می کنیم. شرکت قالب سازی فن آور پلاستیک از سال 1379 وارد عرصه قالب سازی شده و در صنعت قالب سازی دارای تجربه فراوانی است. بررسی بیشتر انواع روش های قالب سازی در شرکت فن آور پلاستیک به صفحه خدمات شرکت مراجعه فرمایید. 

همچنین برای اطلاع از فرایند سفارش قالب و قیمت قالب سازی در شرکت قالب سازی فن آورپلاستیک می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما اطلاعات خود را درج نمایید و یا به طور مستقیم با واحد بازرگانی تماس بگیرید. 

در واقع در این مقاله ما راجع به این که قالب سازی جزء یکی از صنایع به حساب می آید صحبت کرده ایم. پس در مقالات بعی همراه ما باشید.

انواع روش های قالب سازیانواع روش های قالب سازیقالبسازی چیست قالب سازی پلاستیک

 

 

Comments for this post are closed.