واحد CNC قالب سازی فن آورپلاستیک

دستگاه های CNC

واحد CNC شرکت  فن آور پلاستیک با در اختیار داشتن ماشین آلات CNC پیشرفته و داشتن نیروی کار با تجربه، تحصیل کرده و جوان آماده ارائه خدمات ماشین کاری در زمینه ساخت قطعات صنعتی و انواع روش های  قالب سازی صنعتی  می باشد. 

بعد از طراحی قالب در واحد طراحی و قالب سازی ، ماشین آلات پیشرفته این مجموعه مراحل پردازش یک قطعه را در یک دستگاه CNC انجام می دهند که مزیت آن درصد خطای بسیار پایین و سرعت بالای انجام پروژه است.

دستگاه های CNC انجام پروژه های فرزکاری و ترشکاری قطعات صنعتی را به کمک کامپیوترهای و داده های ریاضی پردازش می کنند به همین دلیل به دستگاه کنترل عددی کامپیوتر نیز معروف است.  خدماتی که این دستگاه ها ارائه می دهند در صنعت تحولی بزرگ ایجاد کرده اند و روز به روز دستگاه هایی مدرن تر جدید تر و پیشرفته تر در این صنعت وارد می شوند.

این ویژگی سبب شده تا  خطایی خروجی دستگاه در حداقل مقدار خود باشد و فرآیند بعدی در واحد تزریق پلاستیک به درستی انجام شود. خدمات این واحد شامل :

تراشکاری ، وایرکات ، تراش CNC ، خدمات سوپر دریل ، ساخت قالب های پلاستیک، ساخت قطعات صنعتی، دایکاست و ... می باشد. 

جهت کسب اطلاعات پیشتر و مشاوره در زمینه خدمات ماشین کاری CNC، ساخت انواع قالب های صنعتی به کمک این واحد با بخش بازرگانی تماس حاصل فرمایید.