• دفتر مرکزی:تهران،خیابان آزادی، بین خوش و بهبودی، پلاک 227021.66427003(98+)

  • کارخانه:پاكدشت، خاتون آباد، خيابان رجايي، نبش گلشن شش، پلاك140021.36468224(98+)

درباره ما

معرفی فن آور پلاستیک در یک نگاه

شرکت قالبسازی پیشرفته فن آور پلاستیک که بـه اختصار GPI نامیده  می شود یکی از بـزرگترین شرکتهای قالب سازی ایران می باشد که در زمینه طراحی و ساخت انواع قالب های فلزی  و پلاستیک و ریخته گری فعالیت نموده و با برخورداری از کادر مهنـدسی متـخصص و  مجرب و  نیـز  بهره منـدی از تخصص و دانش فنی پرسنل خود ،در مراحل مختلف طراحی و ساخت انواع قالب پروگرسیو ، چدنی ، پلاستیک و…… تا مراحل مونتاژ ، Try out و تحویل قالب فعالیت می نماید.

سال تاسیس شرکت : ۱۹/۴/۱۳۹۴ می باشد .

مراکز تولیدی و صنعتی GPI در سه سایت قرار دارد که مساحت زیر بنای بخش های تولید و اداری آن حدود ۲۶ هزار متر مربع است . شرکت GPI علاوه بر برخورداری از توانمندی طراحی و ساخت قالبهای فلزی خودرو در سایزهای G5.G4.G3.G2 و نیز طراحی و ساخت قالبهای پلاستیک و قالبهای ریخته گری ، از امتیاز ویژه ای در ساخت قالبهای پروگرسیو برخوردار می باشد که خودروسازان جهانی برای تولید انبوه قطعات از آن بهره می برند . با استفاده از این ویژگی ، تمام مراحل تولید قطعه ، داخل یک قالب و به صورت پیوسته انجام می شود که سرعت تولید قطعه در مقایسه با قالبهای معمولی ،‌ بسیار بالاتر ، کیفیت آن مناسب تر و قیمت قطعات نسبت به قطعات تولیدی در قالبهای معمولی پایین تر می باشد و درحال حاضر با استفاده از این فناوری قالبهای بدنه پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶صندوقدار ( NP ) توسط پرسنل متخصص و مهندسان شرکت GPI طراحی و ساخته شده و تامین ۱۳۱ قطعه از قطعات بدنه پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۶ صندوقدار ( NP  ) توسط شرکت GPI در حال انجام است . ظرفیت ساخت قالب در شرکت GPI پس از انجام طرح توسعه به حدود ۹۰۰ تن در سال افزایش یافته است که این میزان نسبت به ظرفیت قبلی ۲۰۰ درصد افزایش را در سال نشان می دهد .

“هدف ما تولید محصول با کیفیت با استفاده از نیروی جوان و کار آزموده در با لا ترین سطح کیفی است.  این کارگاه به منظور بهبود بخشیدن به صنعت کشور در زمینه خودکفایی قطعات صنعتی و همچنین بالا بردن سطح کیفی قطعات که جلوگیری از به هدر رفتن سرمایه ارزی کشور را به دنبال دارد تأسیس گردیده است.

ویژگی های متمایز فن آور پلاستیک

Top